Перша ліга, 6-й тур. «Металіст» дотиснув «Кремінь» у більшості

Зустріч шостої та останньої команд групи «Вибування». Таким чином, в Ужгороді стартувало друге коло весняної частини сезону у Першій лізі. Перемога могла дозволили харків'янам залишити зону перехідних ігор з клубами Другої ліги. «Кремінь» у 2024 році ще не вигравав і опустився на останнє місце.

Відзначимо, що вперше у 2024 році у стартовому складі «Металіста» вийшов досвідчений Віталій Федорів, який відновлювався після травми і у попередніх двох турах виходив на заміну. У «Кременя» у запасі залишилися Трофимюк та Азізов.

На початку зустрічі було багато боротьби у центрі поля, але без ударів. Гості прагнули грати першим номером, але у них мало що виходило. Захисники харків'ян не помилялися, тому роботи у Рибака не було. В середині першого тайму мав забивати Іван Куць, але Богдан Порох виніс м'яч з порожніх воріт. Проте, після подачі з кутового Іван реабілітувався. Він головою переправив м'яч у сітку після подачі Галояна – 0:1.

Занадто пасивно грали підопічні Аніщенка до перерви. Згадати можна хіба що удар Пороха, але Богдан у площину воріт не влучив. Захисникам "Кременя" вдалося виключити з гри головного бомбардира «Металіста» Рязанцева.

Після перерви характер гри не змінився. У футболістів «Металіста» були суттєві проблеми з конструктивом. Гості почувалися впевнено, але на 60-й хвилині підвів свою команду Паламарчук. Іван отримав другу жовту і «Кремінь» залишився у меншості.

На 73-й хвилині харків'яни реалізували чисельну більшість. Рязанцев наважився на удар з-за меж штрафної і м'яч від рук голкіпера залетів у ворота – 1:1. Дев'ятий гол для Рязанцева у сезоні. На 86-й хвилині Кайдалов з меж штрафної розстріляв ворота і приніс перемогу «Металісту» - 2:1. Для 18-річного нападника це дебютний гол на професіональному рівні. У меншості гості все ж не витримали.