Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Перша ліга, 8-й тур. Дебютна перемога підопічних Климовського

У Демидові зустрічалися головні аутсайдери групи Б. Підопічні Олександра Рябоконя перебувають на передостанньому місці у таблиці групи, випереджаючи на одне очко саме «Кремінь». Обидві команди у нинішньому сезоні ще не перемагали.

Вже у дебюті протистояння гості відкрили рахунок. Після подачі Рокотянського головою переправив м'яч у сітку Трофимюк – 0:1. Жахливо у цьому епізоді зіграли захисники вишгородців. Після пропущеного голу підопічні Рябоконя більше грали першим номером, але з позиційним футболом у них були суттєві проблеми. Більше голів до перерви не було. Підопічні Климовського витиснули максимум із мінімума. Не було зрозуміло за рахунок чого хочуть забивати вишгородці.

У другому таймі характер гри не змінився. Підопічні Климовського якісно оборонялися, але і господарі їм не створювали суттєві проблеми. Шикарну можливість збільшити перевагу «Кременя» втратив Рокотянський, коли не зміг переграти Бандуру. У підсумку, гра так і завершилася мінімальною перемогою «Кременя». Для колективу із Кременчука це дебютна у сезоні перемога.