Перша ліга. ФСК Маріуполь – Нива 0:2. Перша перемога тернополян

Тернопільська «Нива» у п'ятому турі здобула дебютну перемогу у поточному чемпіонаті Першої ліги. Перемогли тернополяни «Маріуполь».

Після перших десяти хвилин рахунок вже мав стати 1:1 - обидві команди створили по дуже серйозному моменту, які не реалізували.

Поступово ініціатива зосередилася за гостями, які завдяки тиску знайшли гол: Малащук зі штрафного закрутив подачу до лівого кута воротарського, звідки подачу замкнув Зінь. Другий результативний удар стався одразу після перерви та дуже нагадував перший: навіс зі штрафного від Малащука, Волохатий переправляє до сітки.

В подальшому матч йшов більше за рахунком, коли з'явилася можливість атакувати навіть у «Маріуполя». Але голів глядачі більше не побачили.

Завдяки цій перемозі «Нива» піднялася на п'яту сходинку в таблиці. У наступному турі тернополяни зустрінуться із «Епіцентром». «Маріуполь» останній: його за тиждень очікує виїзд до «Буковини».

ФСК МАРІУПОЛЬ – НИВА – 0:2