Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Перша ліга, 17-й тур. «Агробізнес» та «Нива» Бузова – у чемпіонському раунді

У суботу відбувся черговий тур у групі А, в якому тернопільська «Нива» здобула довгоочікувану перемогу, а «Агробізнес» розібрався з «Буковиною».

Хмельницьке «Поділля» приймало «Карпати» на полі, яке місцями нагадувало город. На складному газоні командам було важко продемонструвати свою найкращу гру. На 16-й хвилині могли забивати господарі, але Кожухар врятував львів'ян після виходу віч-на-віч. Карпати відповіли ударом Невеса, з яким впорався Непогодов. По суті, це й усе в першому таймі. По перерві "леви" все ж забили – успіх приніс кутовий. На 49-й хвилині відзначився Векляк, який замкнув навіс Саківа.

Костенко подвоїв перевагу «Карпат», але гол скасували через офсайд. У підсумку, гол Векляка став єдиним, хоча на останніх секундах Кожухар врятував "левів" після удару Задої. 0:1 – «Карпати» набрали 42 очки і очолюють групу А.

В інших поєдинках «Агробізнес» розібрався з «Буковиною» (3:0) і втримує друге місце. «Металіст» на останніх секундах втратив перемогу над «Нивою» Бузова. Харків'яни не змогли піднятися з останнього місця і обійти «Хуст», який зазнав розгрому в Тернополі. Був ще один матч, який не виявив переможця – «Епіцентр» і «Прикарпаття» поділили очки.

Усі матчі групи Б відбудуться у неділю, 18 листопада.

Група А, 17 тур

ЕПІЦЕНТР – ПРИКАРПАТТЯ – 1:1
Ліповуз (55) - Цюцюра (34).

ПОДІЛЛЯ – КАРПАТИ – 0:1
Векляк (49).

АГРОБІЗНЕС – БУКОВИНА – 3:0
Галенков (43), Кузьмин (59), Толочко (90+1).

МЕТАЛІСТ – НИВА Бузова – 1:1
Рязанцев (56) - Тименко (90+3).

НИВА Тернопіль – ХУСТ – 4:1
Бороденко (18, 45+1), Галадей (40, з пенальті), Гатала (62, з пенальті) - Вагін (9).