Сьогодні 16 жовтня 2024 р.

Перша ліга, 12-й тур. Непереможених немає

«Футбольний клуб»

Слідом за «Агробізнесом» першої втрати очок зазнала «Полтава». Непереможених у поточному розіграші вже не залишилося.

«Минай», котрий до цього мав за плечима негативну серію з восьми матчів без перемог у всіх турнірах (п’ять поразок), поклав на лопатки команду, яка з початку першості виграла всі свої дев’ять зустрічей!

Дублем у складі закарпатців відзначився Артур Ременяк, довівши свій гольовий актив до чотирьох забитих м’ячів. Ще один результативний удар завдав Євген Рязанцев, що став для нього дебютним у складі минайців після переходу з «Металіста».

Виграв свій матч і колишній клуб Рязанцева. Харків’яни в другому таймі зустрічі дотиснули тернопільську «Ниву», відсвяткувавши четверту звитягу в п’яти останніх іграх. Такий спурт дозволив підопічним Андрія Аніщенка ввійти в топ-квартет і наздогнати за очками «Епіцентр» і «Буковину», яким «металісти» поступаються за додатковими показниками.

Команда з Чернівців мала шанс одноосібно розташуватися на другому місці, але не змогла зламати супротив передостаннього в таблиці «Поділля».

У понеділок грали команди групи «Б». «Діназ» у матчі з «Полтавою» відкрив рахунок вже на 7-й хвилині – відзначився Новіков. По перерві полтавці відігралися – Бужин з гострого кута пробив у дев’ятку. Проте, протягом 6 хвилин вишгородці зуміли двічі вразити ворота суперника, голи на рахунку Мораренка та Соловйова. У підсумку, перемога «Діназу» – 3:1. «Полтава» вперше у нинішньому чемпіонаті програє.

«Кудрівка» та «Вікторія» здобули впевнені гостьові перемоги – над «Металургом» та «Кременем» відповідно.

Матч ЮКСА – «Маріуполь» не відбувся. Гравці ФСК «Маріуполь» відмовилися виходити на гру через заборгованості по зарплаті.