Сьогодні 25 серпня 2026 р.

Очеретько: «Зробили багато непотрібних помилок. Загалом матч був у нас у руках...»

У своєму стартовому поєдинку на Євро-2025 (U-21) молодіжна збірна України поступилася Данії (2:3). Після завершення матчу хавбек синьо-жовтих Олег Очеретько прокоментував гру.

«Думаю, що ми грали добре. Вели гру, більше контролювали м'яч, але припустилися багатьох непотрібних помилок. Загалом матч був у нас у руках. Просто треба було добре зіграти в обороні і при цьому не відступити від своєї гри.

На стадіоні була чудова атмосфера, адже ми в Україні граємо майже без уболівальників. Тому така атмосфера дуже подобається – коли наші прихильники нас підтримують», – сказав Очеретько.

Нагадаємо, наступний поєдинок підопічні Унаї Мельгоси проведуть у неділю, 15 червня проти Фінляндії. Ця гра відбудеться в Кошицях і розпочнеться о 19:00.

13 червня 2025 10:09







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2 (U-21), 2-й тур. Верес – Динамо. Огляд матчу

 

10 серпня 2026 13:50

УПЛ-2. Динамо U21 – Лівий Берег U21. Огляд матчуматч

 

01 серпня 2026 16:00

ТМ. Динамо U21 – Нива Вінниця. Огляд матчу

 

14 липня 2026 16:30