Сьогодні 19 квітня 2025 р.

Безбородько: «Вызов в «молодежку» – мое новое достижение»

Денис Безбородько – найкращий бомбардир нової «молодіжки» на цьогорічному зимовому зборі, який наразі триває в Туреччині. Три голи у трьох матчах – саме таким є показник молодого та талановитого нападника донецького «Шахтаря». Денис розповів про зимовий збір, атмосферу у команді та вже зіграні матчі.
 
– Денисе, вітаємо Вас із першим викликом до лав молодіжної збірної та з вдалим дебютом як для команди, так і для Вас особисто. Перший турнір та відразу перша перемога, наскільки такий старт є важливим для команди?
– Так, це справді дуже приємно та важливо для нас, в першу чергу – психологічно. Загалом, виходити на поле та перемагати – дуже важливо. Ми цього хотіли, це додає нам впевненості.
 
– Ви вперше викликані саме до новоствореної «молодіжки», чи очікували Ви на цей виклик? Вже встигли поспілкуватися із тренерським штабом?
– Так, це було приємно для мене та почесно. Це моє нове досягнення, проте зупинятись на цьому я не збираюсь. Моя ціль – рухатися вперед. З тренерським штабом, звичайно, вже розмовляли. Я дуже сподіваюсь виправдати надії, які на мене покладаються.
 
– Ваша збірна, складена з футболістів 1994 року народження, не збиралась майже рік, не враховуючи товариського матчу в листопаді зі збірною Туреччини. Наскільки приємно Вам було знову зібратися разом? Яка атмосфера панує в команді?
– Ми були дуже раді побачити один одного, я зустрівся із добрими знайомими, з якими я грав у чемпіонаті України. У нас чудова атмосфера у команді. Ми багато часу проводимо разом – це єднає колектив.
 
– Наскільки такий зимовий збір є корисним для Вашої команди, особливо враховуючи той факт, що колектив давно не збирався?
– Такий збір насправді є дуже корисним, в перших матчах відчувалося, що нам бракує зіграності, не вистачало взаєморозуміння на футбольному полі, і цей збір має усунути ці недоліки.
 
– Три голи у чотирьох матчах – чудовий показник! Чи очікували Ви від себе такої бомбардирської спритності?
– Це не тільки моє досягнення, це досягнення усієї команди та моїх партнерів, які створювали для мене ці моменти. Мені як нападнику потрібно було лише результативно завершити атаку. Чи очікував я такого від себе? Я не думав про це, на кожну гру виходжу з бажанням забити гол.
 
– Який гол запам’ятався найбільше?
– Усі три. Не можу виокремити якийсь один з них.
 
– А який із матчів став найбільш пам’ятним для Вас?
– Матч зі збірною Ірану. Напевно тому, що він був найбільш вирішальним і до якого ми підійшли з підвищеною мотивацією.
 
– Повертаючись до дозвілля, чи є у Вас вільний час? Як вважаєте за краще його проводити?
– Намагаємось збиратись усі разом якомога більшою компанією. А чим зайнятися – завжди знайдеться.

30 січня 2015 21:28







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Україна U-21 – Польща U-21. Огляд матчу

 

25 березня 2025 17:50

ТМ. Україна U-21 – Cловенія U-21. Огляд матчу

 

21 березня 2025 20:00

Унаі Мельгоса про Євро-2025, систему збірних України, співпрацю з Ребровим

 

19 березня 2025 09:00