Сьогодні 3 квітня 2026 р.

Ротань: «Луческу гарно попрацював із Ванатом, а Супряга додав у Генуї»

Наставник збірної України U-21 Руслан Ротань в рамках проекту «Вацко Live» оцінив рівень готовності молодих динамівських нападників Владислава Ваната та Владислава Супряги:

– Я дуже задоволений Ванатом. У нас був такий момент, що він дуже хотів постійно грати, але Владиславу був потрібен час, щоб зрозуміти нашу гру. Вона будується на розумінні, а не лише на контролі м'яча. Є оборона та пресинг. Коли я бачу, що хтось із гравців це краще розуміє, то він і грає. Йшов час, Ванат працював і все розумів. Задоволений, що ми пішли з ним у одному напрямку.

Ванат змінився як футболіст. Слід зазначити, що Луческу добре з ним попрацював у тактичному плані та у плані психології. Хлопець почав ще краще виглядати в іграх та на тренуваннях. Навіть коли Ванат вийшов на заміну з Македонією, був дуже мотивований. Він вийшов і зробив результат. Після матчу сказав йому, що не завжди важливо грати два тайми. Іноді краще грати 30 хвилин і робити результат.

Вважаю, що Ванат – дуже гарний гравець. Має велике майбутнє. Але нам і вболівальникам треба набратися терпіння та побажати, щоб він працював на тому ж рівні й надалі.

Щодо Владислава Супряги, то я помітив, що йому пішов на користь час, проведений у «Сампдорії». Хлопець виріс у тактичному плані. Нині в нього зовсім інша мотивація. Влад дуже додав у роботі без м'яча. Я дуже задоволений. У кожному матчі він мав по 2-3 моменти. Думаю, якщо він працюватиме так само, то й голи прийдуть. У Супряги був психологічний момент. Може, зараз йому треба побути в тому ж СК «Дніпро-1»? Упевнений, що він повернеться на свій рівень.

20 червня 2022 19:45







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Усе під команду U21. Клубна база Динамо оновлюється на новий сезон

 

01 квітня 2026 15:40

Кваліфікація Євро-2027 (U-21). Угорщина – Україна. Весь поєдинок

 

31 березня 2026 19:30

Кваліфікація Євро-2027 (U-21), 8-й тур. Україна – Литва. Огляд матчу

 

27 березня 2026 21:25