ТМ (олімпійські збірні). Україна – Парагвай – 2:2. Остання репетиція

У четвер, 18 липня олімпійська збірна України в межах підготовки до Ігор-2024 у Франції провела другий товариський поєдинок — із командою Парагваю.

Поєдинок відбувся в аквітанському місті Ажетмо на стадіоні «Алан Лансамен».

Як і чотири дні тому з Єгиптом, коли було зафіксовано нічию — 1:1, спаринг переможця не виявив — 2:2.

Рахунок на 31-й хвилині відкрив Хлань після передачі Михайленка, згодом, наприкінці першого тайму і на початку другого, Фесюн парирував два пенальті. Під завісу подвоїв перевагу Федор, якому асистував Очеретько. Утім, на жаль, наша команда на останніх хвилинах усе ж втратила перемогу.

Завтра в першій половині дня гравців олімпійської збірної України очікують відновлювальні процедури, а по обіді синьо-жовті вирушать до Ліона. Там до команди приєднається Батагов, і колектив розпочне безпосередню підготовку до стартового матчу Ігор з Іраком.

УКРАЇНА (U-23) — Парагвай (U-23) — 2:2 (1:0)
 Хлань (31), Федор (83) — Парзаюк (86), Марсело Фернандес (89).
На 40-й хвилині Марсело Перес та 51-й хвилині Марсело Фернандес не реалізували пенальті.
Україна (U-23): Фесюн, Мартинюк, Таловєров (Павлюк, 67), Салюк, Крупський (Сич, 76), Рубчинський (Сігеєв, 76), Михайленко, Криськів (Федор, 63), Хлань (Велетень, 76), Брагару (Очеретько, 63), Сікан (Краснопір, 63).
Попереджені: Криськів (58), Павлюк (90+2).

18 липня 2024 21:22