Відомі всі півфіналісти Кубку України-2023/24

У Кубку України з футболу завершилися матчі 1/4 фіналу. Півфіналісти турніру визначилися впродовж трьох ігрових днів 30 жовтня – 2 листопада.

До чвертьфіналу не пробилися чинний володар трофею «Динамо» та віце-чемпіон України «Дніпро-1». Натомість залишився на цій стадії останній представник Першої ліги – сумська «Вікторія», якій випало зіграти з «Шахтарем».

Фіналіст 2021 року «Зоря» змагалася за місце у півфіналі з «Чорноморцем». Дебютували у чвертьфіналах новачки Прем'єр-ліги «Полісся» та «Оболонь».

Першим півфіналістом після матчу понеділка, 30 жовтня, став «Шахтар». Донеччани розгромили «Вікторію» з рахунком 3:0 та здобули свою першу перемогу на чолі з головним тренером Маріно Пушичем.

Іншу розгромну перемогу в чвертьфіналі здобув «Чорноморець». Господарі поля в Одесі забили чотири м'ячі у ворота «Зорі» та перемогли втретє за останні п'ять матчів. Хет-трик у складі «моряків» оформив нападник Андрій Штогрін.

Два заключні матчі турніру відбулися в ігровий день четверга, 2 листопада. Долю першої зустрічі – між «Поліссям» та «Олександрією» в Житомирі – вирішила серія пенальті після 0:0 наприкінці додаткового часу.

Вирішальними стали помилки з 11 метрів у виконанні Сергія Логінова та Юрія Копини з «Олександрії». Підсумковий рахунок – 4:3 на користь житомирян.

Натомість на своєму полі в Києві «Оболонь» зазнала розгрому від «Ворскли». Полтавці забили господарям одразу три «сухих» м'ячі та перервали серію з чотирьох матчів без перемог у всіх турнірах.

Результати матчів 1/4 фіналу

«Вікторія» (Суми) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:3
«Чорноморець» (Одеса) – «Зоря» (Луганськ) – 4:1
«Полісся» (Житомир) – «Олександрія» – 0:0 (пен. 4:1)
«Оболонь» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) – 0:3

Дата жеребкування півфіналів буде відома пізніше. Базовий день матчів – 3 квітня 2024 року.

2 листопада 2023 20:09