Сьогодні 25 червня 2026 р.

Кубковый поединок «Агробизнес» – «Ворскла» состоится в Полтаве

20 листопада матч 14-го туру «Агробізнес» провів у Волочиську, перемігши тернопільську «Ниву». Це мабуть був останній матч в цьому році у рідному місті...

У наступному турі «Агробізнес» їде в Миколаїв. Там 25 листопада у матчі 15-го туру змагатиметься із МФК «Миколаїв». Цей матч завершуватиме перше коло чемпіонату України у Першій лізі.

Друге коло «Агробізнес» розпочинатиме теж в гостях. Суперник – житомирське «Полісся». Матч відбудеться 29 листопада у Києві на НТК ім. Віктора Баннікова.

Після цього матчу «Агробізнес», не повертаючись додому, вирушить до Полтави, де проведе 2 грудня матч 1/8 Кубку України проти полтавської «Ворскли». Цим матчем, очевидно, «Агробізнес» завершить футбольний календарний рік.

Залишається незіграним матч 1 туру «Агробізнес» – «Полісся», але найімовірніше він буде зіграний уже в 2021 році. 

23 листопада 2020 18:04







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Родини Героїв разом із «Динамо»: фінал Кубка України об’єднав пам’ять і підтримку

 

27 травня 2026 09:00

Динамо повернуло Кубок України: коментарі, історії, новий формат

 

22 травня 2026 09:00

Динамо – чотирнадцятиразовий володар Кубка України!

 

21 травня 2026 01:18