«Полісся» – «Олександрія»: Макуана залишився в запасі

Житомирське «Полісся» та «Олександрія» зіграють поміж собою матч чвертьфіналу Кубку України на полі житомирського Центрального стадіону.

Юрій Калитвинцев, після перемоги над луганською Зорею (1:0), залучив до стартового складу Морозка та Смолякова на флангах захисту, тоді як Крушинський повернувся до опорної зони, а Янаков та Грицук розташуються серед атакуальних півзахисників. Атаку очолить Шастал.

Руслан Ротань, на тлі нічиєї проти львівського «Руху» (0:0), використав із перших хвилин Шевченка в рамці воріт, тоді як Смирний гратиме в центральному трикутнику, а в атаці з'являться Джевані та Андрейчук.

Полісся: Бойко – Морозко, Чоботенко, Шабанов, Смоляков – Крушинський, Танковський – Козак, Грицук, Янаков – Шастал.
Запасні: Кудрик, Гітченко, Кравченко, Огіря, Кушніренко, Тейлор, Макуана, Аріелсон, Мустафаєв.

Олександрія: Шевченко – Скорко, Савченко, Логінов, Мартинюк – Сігеєв, Михайленко, Смирний – Джевані, Андрейчук, Шулянський.
Запасні: Єрмаков, Кравченко, Копина, Білошевський, Шостак, Плакса, Кулаковський, Калітвінцев, Погорілий.

Гра «Полісся» – «Олександрія» почнеться о 15:00 за київським часом.

2 листопада 2023 14:26