Сьогодні 16 квітня 2025 р.

«Ворскла»: інтенсивна робота перед поїздкою до Рівного

Ворскляни цілком і повністю поринули в останній етап підготовки до найочікуванішого поєдинку року для полтавського уболівальника – фіналу національного Кубку. Перед виїздом до Рівного Сергій Долганський разом із помічниками спланували спеціальне тренувальне заняття, яке суттєво відрізнялося від повсякденних. Нічого дивного, до зустрічі зі свіжоспеченими чемпіонами країни потрібно підійти у всеозброєнні, забувши про серію невдач у чемпіонаті.

І хоча медіа закруткою зустрічі бачать протистояння команди Сергія Долганського із «Шахтарем» 15 років потому, все ж, як зазначив сам переможець того фіналу на «Дніпро-Арені», не варто проводити паралелей, адже зовсім різні команди та обставини. Але прагнути, безумовно, потрібно. І полтавці зроблять усе від них залежне, аби повторити той історичний успіх.

Приїхав до Рівного й Володимир Чеснаков, який точно не візьме участі в цій грі, але сам факт перебування капітана разом із командою переоцінити важко.

14 травня 2024 20:50







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Жеребкування 1/2 фіналу Кубку України-2024/25

 

03 квітня 2025 14:30

Тренер «Динамо» Олександр Шовковський – про перемогу над «Рухом» у Кубку України

 

03 квітня 2025 10:02

Кубок України, 1/4 фіналу. Рух – Динамо. Огляд матчу

 

02 квітня 2025 21:45