Сьогодні 23 червня 2026 р.

Сергійчук: «Майстерність гравців «Ворскли» перемогла наше бажання»

Автор єдиного голу «Вереса» у кубковому протистоянні з «Ворсклою», Михайло Сергійчук, поділився емоціями від гри:

– Виходили на цю гру з бажанням пройти далі. Але «Ворскла» – дуже хороша команда. Сьогодні їхня майстерність перемогла наше бажання. У них був один шанс до перерви – вони його реалізували. А в нас було декілька хороших моментів у першому таймі – ми не забили. Такий наш рівень. 

27 жовтня 2021 18:21







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Родини Героїв разом із «Динамо»: фінал Кубка України об’єднав пам’ять і підтримку

 

27 травня 2026 09:00

Динамо повернуло Кубок України: коментарі, історії, новий формат

 

22 травня 2026 09:00

Динамо – чотирнадцятиразовий володар Кубка України!

 

21 травня 2026 01:18