Сьогодні 23 червня 2026 р.

Головний тренер «Олімпії» відсторонений від футболу довічно

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу визначив покарання для гравців та офіційних осіб клубів.

За неналежну поведінку, що шкодить репутації футболу, під час матчу другого попереднього етапу Кубку України сезону-2020/2021 18 серпня ФК «Олімпія» (Савинці) — ФК «Вовчанськ» (Покотилівка) КДК УАФ заборонив головному тренеру ФК «Олімпія» Олександру Кулику здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) довічно;

заборонив футболісту ФК «Олімпія» (Савинці) Олександру Гарбару здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) строком на два роки;

заборонив начальнику команди ФК «Олімпія» (Савинці) Дмитру Галицькому здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) строком на один рік;

зобов’язав ФК «Олімпія» (Савинці) сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 000 грн.

У відповідності до Дисциплінарних правил УАФ дане рішення може бути оскаржене до Апеляційного комітету УАФ.

6 вересня 2021 15:03







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Родини Героїв разом із «Динамо»: фінал Кубка України об’єднав пам’ять і підтримку

 

27 травня 2026 09:00

Динамо повернуло Кубок України: коментарі, історії, новий формат

 

22 травня 2026 09:00

Динамо – чотирнадцятиразовий володар Кубка України!

 

21 травня 2026 01:18