Три ключові футболісти повернулися в загальну групу «Шахтаря» перед фіналом Кубка України
Футболісти «Шахтаря» готуються до фінального матчу Кубка України з «Динамо», що відбудеться в середу в Житомирі. 12 травня, за два дні до гри, «гірники» провели тренування на своїй базі в спорткомплексі «Святошин».
Заняття стартувало з традиційної активації у фітнес-залі, після якої гравці вирушили на поле, де провели розминку й виконали серію вправ на тримання м’яча. Основна частина сесії була присвячена тактичним напрацюванням, роботі над ігровими аспектами та стандартними положеннями. Відзначимо, що голкіпер Дмитро Різник, захисник Микола Матвієнко та півзахисник Георгій Судаков займалися в загальній групі.
Нагадаємо, фінал Кубка України «Шахтаря» – «Динамо» відбудеться 14 травня в Житомирі на Центральному міському стадіоні «Полісся». Початок о 18:30.
12 травня 2025 22:29