Сьогодні 22 червня 2026 р.

Бойко: «Вам повернеться сповна вся та біль, яку ми відчули на собі. Горіть у вогні, нелюди»

Голкіпер київського «Динамо» Денис Бойко на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram звернувся до російських окупантів.

«Освободители еб###е. Ви змушуєте наш народ страждати і плакати замість того, щоб радіти і сміятися. Вам повернеться сповна вся та біль, яку ми відчули на собі. Горіть у вогні, нелюди. Слава Україні», – написав динамівець.

undefined

14 березня 2022 09:51







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1572-го дня повномасштабної війни

 

14 червня 2026 21:30

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1571-го дня повномасштабної війни

 

13 червня 2026 22:00

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1570-го дня повномасштабної війни

 

12 червня 2026 20:04