Сьогодні 22 червня 2026 р.

Довбик приєднався до «Динамо»

У тренувальному таборі «Динамо», що перебуває в Румунії та готується до поєдинків у рамках благодійного турне «Матч за Мир! Зупинимо Війну!», відбулося поповнення.

Разом із динамівцями у тренувальному процесі братиме участь нападник «Дніпра-1» Артем Довбик. Форвард підтримуватиме форму з «біло-синіми» до від'їзду до національної збірної України.

Нагадаємо, що гравці киян вже кілька тижнів цілеспрямовано готуються до поєдинків збірної України й першими серед усіх «збірників» розпочали тренувальний процес.

Зазначимо, що Довбик є найкращим бомбардиром УПЛ за підсумками першої частини сезону. У його активі 14 забитих м'ячів (три – з пенальті).

18 квітня 2022 16:14







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1572-го дня повномасштабної війни

 

14 червня 2026 21:30

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1571-го дня повномасштабної війни

 

13 червня 2026 22:00

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1570-го дня повномасштабної війни

 

12 червня 2026 20:04