Бойко: «Карантин теряет смысл, если мы его не придерживаемся»
Голкипер «Динамо» Денис Бойко в своем Instagram высказал свое мнение о карантине из-за эпидемии коронавируса.

20 березня 2020 15:42
Голкипер «Динамо» Денис Бойко в своем Instagram высказал свое мнение о карантине из-за эпидемии коронавируса.

20 березня 2020 15:42
Коментарі
Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1584-го дня повномасштабної війни
26 червня 2026 20:15
Випускний у Академії Динамо. Пам'ятний момент для гравців 2009-го року народження
26 червня 2026 01:53