Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

ТМ. Ворскла – Динамо Тбилиси (Грузия) 4:1. Камбек удался

Полтавська «Ворскла» провела свій черговий матч на навчально-тренувальних зборах. Суперником української команди стало «Динамо» Тбілісі, яке «Ворскла» обіграла з рахунком 4:1, зробивши камбек.

ТМ. ВОРСКЛА – ДИНАМО (Тбілісі) – 4:1
 Шарпар (31, з пенальті), Чеснаков (65), Кулач (69), Гіоргадзе (81) – Зівзівадзе (10).
Ворскла (1-й тайм): Шуст, Даллку, Чижов, Пердута, Сапай, Кравченко, Шарпар, Кобахідзе, Ребенок, Васін, Коломоєць. (2-й тайм): Каневцев, Гіоргадзе, Остапенко, Луценко, Саків, Чеснаков, Скляр, Кадимян, Одарюк, Глущук, Сидоренко, Шаповал, Кулач.
Динамо: Буліскерія, Тотадзе, Кхарабадзе, Рукая, Луцевич, Кардава, Кутейшвілі, Іванісеня, Шулая, Іванішвілі, Зівзівадзе.

2 лютого 2018 20:15