Сьогодні 6 вересня 2025 р.

Міжнародна федерація волейболу продовжила відсторонення РФ та Білорусі

Міжнародна федерація волейболу (FIVB) на засіданні адміністративної ради ухвалила рішення продовжити відсторонення команд з РФ та Білорусі під її егідою.

Збірні цих країн прибрали з рейтингів, очки заморозили. Рішення стосується також і пляжного волейболу та волейболу на снігу.

Тепер чоловіча збірна України має піднятися у світовому рейтингу на 14-ту позицію, жіноча - на 21-шу.

Федерація вказала, що це рішення ухвалене з урахуванням останніх рекомендацій МОК, згідно з якими росіян та білорусів дозволили повертати до змагань в статусі нейтральних спортсменів, але за умови виконання низки вимог. Також МОК дав змогу кожній федерації ухвалювати своє рішення щодо можливого повернення РФ та Білорусі.

24 червня 2023 12:35







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1291-го дня повномасштабної війни

 

06 вересня 2025 22:00

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1287-го дня повномасштабної війни

 

02 вересня 2025 20:45

Зірка вдячності нашим Героям! ФК Динамо провів важливу благодійну ініціативу пред грою з Поліссям

 

02 вересня 2025 13:30