Сьогодні 12 липня 2025 р.

Оперативна інформація станом на 16:00 07.07.2025

Слава Україні! Триває 1230-та доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави.

Сили оборони України стримують наступ російських окупантів. Терористи продовжують вбивати українців, руйнувати українські міста і села.

На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 97.

Сьогодні від вогню ворожої артилерії та мінометів постраждали громади населених пунктів Бунякине, Петрушівка, Покровка, Біла Береза, Тур’я, Бачівськ, Хутір Михайлівський, Порозок, Клюси, Ромашкове Сумської області.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські воїни за сьогодні відбили чотири ворожих атаки, ще одне боєзіткнення триває. Авіація загарбників завдала п’яти ударів, скинувши при цьому вісім керованих авіаційних бомб. Крім того, ворог здійснив 150 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема три – із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку сьогодні ворог сім разів атакував у районах Вовчанська, Зеленого, Амбарного та у бік Кутьківки, три боєзіткнення тривають.

На Куп’янському напрямку російські окупанти здійснили атаку в районі Голубівки, отримали відсіч.

На Лиманському напрямку за сьогодні загарбницька армія здійснила 14 атак на позиції українців у районах населених пунктів Новий Мир, Рідкодуб, Зелена Долина, Торське та в Серебрянському лісі, а також у бік Серебрянки й Ольгівки. Три боєзіткнення досі тривають.

На Краматорському напрямку ворог намагається просуватися вперед у районах Маркового, Предтечиного і Білої Гори. Підрозділи Сил оборони відбили всі чотири атаки.

На Торецькому напрямку ворог намагається вклинитися в нашу оборону в районі Диліївки. Три штурмових дії загарбників наші захисники відбили, ще один бій триває.

На Покровському напрямку з початку доби російські окупанти здійснили 40 спроб потіснити наших воїнів із займаних позицій у районах населених пунктів Попів Яр, Разіне, Миролюбівка, Новоекономічне, Лисівка, Шевченко, Новоукраїнка, Звірове, Удачне, Новосергіївка, Котлярівка, Горіхове та Олексіївка. Сили оборони стримують натиск та вже відбили 37 атак.

На Новопавлівському напрямку українські захисники зупинили 11 штурмових дій ворожих військ, ще вісім боєзіткнень на даний час тривають. Противник намагався просуватися в районах населених пунктів Піддубне, Федорівка, Воскресенка, Шевченко, Новосілка, Вільне Поле та Новопіль.

На Гуляйпільському напрямку точиться бій в районі Малинівки, ще одну атаку противника українські захисники вже відбили.

На Оріхівському напрямку українські підрозділи відбили дві ворожі атаки, в районі Кам’янського та у бік Малої Токмачки. Авіація агресора завдала ударів некерованими авіаційними ракетами по Приморському.

На Придніпровському напрямку авіаудару зазнав населений пункт Козацьке.


***

Оперативна інформація станом на 08:00 07.06.2025

Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 184 бойові зіткнення.

Вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах одного ракетного удару із застосуванням чотирьох ракет, а також 90 авіаударів, зокрема скинув 154 керовані авіаційні бомби. Крім цього, здійснив 6040 обстрілів, з них 135 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 4589 дронів-камікадзе.

Агресор завдавав авіаударів, зокрема по районах населених пунктів Залізничне, Плавні Запорізької області; Львове Херсонської області.

Вчора авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили три артилерійські системи та 16 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося 24 боєзіткнення. Противник завдав 19 авіаційних ударів, загалом скинув 30 керованих авіаційних бомб та здійснив 344 артилерійські обстріли, зокрема 38 – із реактивних систем залпового вогню.

Минулої доби на Південно-Слобожанському напрямку відбулося 24 боєзіткнення в районах населених пунктів Кам’янка, Зелене, Красне Перше, Амбарне, Вовчанськ та в бік населеного пункту Хатнє.

На Куп’янському напрямку за добу зафіксовано сім атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у районах населених пунктів Кіндрашівка, Голубівка, Московка та Зелений Гай.

На Лиманському напрямку ворог атакував 30 разів. Намагався просунутися вперед у районах населених пунктів Греківка, Червоний Став, Серебрянка, Карпівка, в напрямках Нового Миру та Торського.

На Сіверському напрямку противник дев’ять разів атакував позиції Сил оборони поблизу Григорівки, Серебрянки, Виїмки та Івано-Дар’ївки.

Минулої доби на Краматорському напрямку відбулося два боєзіткнення у районі Часового Яру.

На Торецькому напрямку ворог здійснив вісім атак у районах населених пунктів Диліївка, Торецьк, Русин Яр та Яблунівка.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 60 атак агресора в районах населених пунктів Разіне, Промінь, Котлине, Новосергіївка, Миролюбівка, Полтавка, Новоекономічне, Мирне, Лисівка, Звірове, Удачне, Горіхове, Олексіївка та в напрямках населених пунктів Філія, Новомиколаївка, Покровськ, Молодецьке, Дачне, Муравка.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили 20 ворожих штурмів поблизу населених пунктів Воскресенка, Шевченко, Запоріжжя, Зірка, Мирне, Комар, Новосілка та в бік Новопавлівки.

Противник двічі атакував позиції наших захисників поблизу Малинівки на Гуляйпільському напрямку.

На Оріхівському та Придніпровському напрямках російські окупанти наступальних дій не проводили.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці, активно підриваючи наступальний потенціал агресора в тилу.

Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1100 осіб. Також українські воїни знешкодили три танки, сім бойових броньованих машин, 33 артилерійські системи, дві реактивні системи залпового вогню, 233 безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня, 118 одиниць автомобільної техніки, дві одиниці спеціальної техніки та одну важку вогнеметну систему окупантів.


***

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 07.07.25 орієнтовно склали:

особового складу – близько 1027540 (+1100) осіб
танків – 10995 (+3) од
бойових броньованих машин – 22963 (+7) од
артилерійських систем – 29993 (+33) од
РСЗВ – 1432 (+2) од
засоби ППО – 1192 (+0) од
літаків – 421 (+0) од
гелікоптерів – 340 (+0)
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 44058 (+233)
крилаті ракети – 3439 (+0)
кораблі / катери – 28 (+0)
підводні човни – 1 (+0)
автомобільна техніка та автоцистерни – 54370 (+118)
спеціальна техніка – 3927 (+2)

undefined


Дані уточнюються.

Бий окупанта! Разом переможемо!

Оперативна інформація на 06.07.2025

7 липня 2025 17:00







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1234-го дня повномасштабної війни

 

11 липня 2025 21:36

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1231-го дня повномасштабної війни

 

08 липня 2025 20:15

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1230-го дня повномасштабної війни

 

07 липня 2025 21:15