Сьогодні 22 червня 2026 р.

Екс-нападник «Динамо» вийшов на мітинг солідарності з Україною у Берліні

Колишній нападник «Динамо» Еммануель Окодува взяв участь у мітингу на підтримку України, який пройшов у Берліні.

Фотографія з антивоєнного протесту екс-футболіст виклав у своєму Instagram.

«Все що ми робимо, це перемагаємо. Слава Україні!», - підписав світлину Окодува.

undefined

28 березня 2022 19:56







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1572-го дня повномасштабної війни

 

14 червня 2026 21:30

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1571-го дня повномасштабної війни

 

13 червня 2026 22:00

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1570-го дня повномасштабної війни

 

12 червня 2026 20:04