Сьогодні 22 червня 2026 р.

Вербіч – про матч проти «Динамо»: «Занадто багато емоцій...»

Словенський півзахисник «Динамо» Беньямін Вербіч, котрий виступає на правах оренди за «Легію», поділився своїми емоціями після товариського матчу з киянами (1:3).

– Занадто багато емоцій. Зупиніть війну. Все буде добре, – написав Вербич в Інстаграмі.


undefined

13 квітня 2022 09:28







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1572-го дня повномасштабної війни

 

14 червня 2026 21:30

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1571-го дня повномасштабної війни

 

13 червня 2026 22:00

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1570-го дня повномасштабної війни

 

12 червня 2026 20:04