Сьогодні 22 червня 2026 р.

«До зустрічі в мирному Києві і незалежній Україні»: Вербіч не розриває зв'язки з «Динамо»

Півзахисник Беньямін Вербіч сподівається у майбутньому ще одягнути футболку «Динамо».

Вчора 28-річний словенець перебрався до Легії на правах оренди до кінця сезону.

«До зустрічі 1 липня! В мирному Києві і незалежній Україні!» – Вербіч відписав в Instagram.

Додамо, що Вербіч виступав за киян з 2018 року. Загалом у складі «біло-синіх» словенець награв 119 матчів, у яких забив 37 голів та віддав 12 асистів.

15 березня 2022 10:04







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1572-го дня повномасштабної війни

 

14 червня 2026 21:30

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1571-го дня повномасштабної війни

 

13 червня 2026 22:00

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1570-го дня повномасштабної війни

 

12 червня 2026 20:04