Сьогодні 8 листопада 2025 р.

Вербич звернувся до вболівальників «Динамо»

Беньямін Вербич, який сьогодні перейшов до грецького «Панатінаїкоса», звернувся зі словами подяки українською мовою до вболівальників київського клубу на своєму акаунті в Instagram:

«Шановні вболівальники «Динамо», пишаюсь кожним прожитим тут днем. Я люблю Динамо, я люблю Київ і Україну.

4 роки тому я приїхав до України працювати. До хорошого європейського клубу з великими традиціями та максимальними завданнями. До команди з добродушним колективом та дбайливим президентом. З перших днів я почував себе як удома.

Разом ми переживаємо жахливі часи. Жахлива, несправедлива війна, де гинуть невинні люди. Діти, які ходили на футбол, підтримували улюблені команди та просто раділи життю.

Я залишаю улюблений клуб, улюблену команду, за якою я дуже сумуватиму.

Мій син Май наполовину українець і він є вболівальником київського «Динамо», яким був, є і буде його батько.

«Динамо» Київ, Україно, дякую вам! Я гордий увійти в історію великого клубу. Вербич – динамівець назавжди».

29 липня 2022 23:30







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1352-го дня повномасштабної війни

 

06 листопада 2025 20:15

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1348-го дня повномасштабної війни

 

02 листопада 2025 20:16

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1345-го дня повномасштабної війни

 

30 жовтня 2025 21:00