Статистика та оцінки Довбика і Циганкова у матчі проти «Альмерії»

WhoScored та Sofascore оцінили гру учасників матчу 20-го туру Ла Ліги «Альмерія» - «Жирона» (0:0).

Форвард гостей Артем Довбик відіграв 67 хвилин та отримав оцінки 6,1 та 6,4 відповідно.

Його одноклубник Віктор Циганков вийшов на поле на 57-й хвилині та отримав бали 6,6 та 6,9 відповідно.

На рахунку Довбика 1 вдале обведення з 2, 18 дотиків до м’яча, 4 точні передачі з 9 (44%), 11 втрат та 1 винесення м’яча.

В активі Циганкова 19 дотиків до м’яча, 9 точних передач з 11 (82%), в тому числі 1 ключова, 1 виграна верхова дуель з 1, зароблений фол, 5 втрат, 1 винесення та 2 відбори м’яча.

14 січня 2024 17:35