Сьогодні 12 липня 2025 р.

Григорій Суркіс та Володимир Мунтян отримали спеціальні відзнаки від УАФ

Сьогодні у Будинку футболу у Києві відбувається XXVII Конгрес Української асоціації футболу. Конгрес розпочався з нагородженням відзнаками УАФ членів української футбольної родини за їх внесок у розвиток вітчизняного футболу.

Спеціальною відзнакою «Легенда футболу» був нагороджений Володимир Федорович Мунтян, легендарний гравець «Динамо», семиразовий чемпіон СРСР, володар Кубка Кубків та Суперкубка УЄФА 1975 року, срібний призер Євро-1972, бронзовий призер ОІ-1976. Через стан здоров’я Володимир Федорович не зміг взяти участь у з’їзді Конгресу, проте Андрій Шевченко особисто вручить йому нагороду пізніше.

Спеціальною відзнакою «Легенда українського футболу» був нагороджений Григорій Михайлович Суркіс, президент Федерації футболу України у 2000-2012 роках, віце-президент УЄФА у 2013-2019 роках, нині – почесний член УЄФА.

Завдяки зусиллям Григорія Михайловича український футбол отримав новий імпульс розвитку, а проведення ЄВРО-2012 стало історичним досягненням як для України, так і для її спортивного іміджу у світі – наголосили на конгресі. Нагороду Григорію Михайловичу вручив президент УАФ Андрій Шевченко.

25 квітня 2025 13:52







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1234-го дня повномасштабної війни

 

11 липня 2025 21:36

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1231-го дня повномасштабної війни

 

08 липня 2025 20:15

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1230-го дня повномасштабної війни

 

07 липня 2025 21:15