Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Колос» передав на потреби ЗСУ позашляховик

ФК «Колос» передав черговий автомобіль українським військовим, повідомляє офіційний сайт клубу з Ковалівки. Цього разу позашляховик Lexus дістався Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. У відповідь бійці ГУР МО пообіцяли: «Автомобіль буде використовуватись за призначенням – для знищення російського оккупанта».

Нагадаємо, раніше «Колос» передав на потреби ЗСУ три позашляховики вартістю 3 млн. гривень, а президент ковалівців Андрій Засуха пожертвував армії 9 автомобілів.

26 квітня 2022 09:53







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1572-го дня повномасштабної війни

 

14 червня 2026 21:30

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1571-го дня повномасштабної війни

 

13 червня 2026 22:00

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1570-го дня повномасштабної війни

 

12 червня 2026 20:04