Сьогодні 25 грудня 2025 р.

П'ятов виставив на аукціон унікальний воротарський светр. Виручені гроші підуть на допомогу переселенцям

Голкіпер «Шахтаря» Андрій Пятов готовий віддати коштовну футболку зі своєї колекції, яку отримав від екс-воротаря «Мілана» – бразильця Діди.

«Унікальна футболка Діди після переможного сезону Ліги чемпіонів 2006/07 років. Це футболка з моєї особистої колекції, яку я збирав 15 років. Щоб наблизити нашу перемогу, разом з Андрієм Шевченком ми запускаємо аукціон футболки, в якій Діда грав у переможному сезоні для «Мілана».

Я особисто отримав її від Нельсона, коли наші команди зустрілися в наступному сезоні. Ця футболка стала прикрасою та гордістю моєї колекції. Але сьогодні я хочу виставити її на аукціон, кошти з якого будуть спрямовані на потреби українців, вимушених покинути свої домівки. Як і до цього, я розповідатиму про те, кому ми допомогли цим аукціоном», – поділився Пятов у своєму Instagram.

6 квітня 2022 14:44







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Привітання Президента України з Різдвом Христовим

 

24 грудня 2025 19:37

Динамівська родина вітає з Різдвом Христовим

 

24 грудня 2025 19:27

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 1398-го дня повномасштабної війни

 

21 грудня 2025 20:00