«Лівий Берег» очолив Первак
ФК «Лівий Берег» після заяви про камбек у великий футбол з наступного сезону визначився з тренером. Столична команда кілька днів тому зробила вибір на користь Віталія Первака.
52-річний фахівець був багаторічним помічником Володимира Шарана в «Олександрії». Після завершення ери Шарана в «Олександрії», фахівець пішов працювати у Ниву помічником Андрія Купцова – іншого асистента Шарана з часів «Олександрії», якого звільнили у вересні.
Офіційної інформації про призначення Первака поки не надходило, але «Український футбол» поцікавився у Первака про перші кроки на посаді коуча «Лівого Берега». Ось що він відповів:
«Мене призначили кілька днів тому. Це правда. Команда збирається наприкінці січня і братиме участь в Зимовому Кубку ПФЛ. Більше поки сказати не можу», – зазначив Первак.
Нагадаємо, «Лівий Берег» пропускає поточний сезон чемпіонату України через повномасштабну війну в нашій країні. Минулого сезону київська команда дебютувала у Другій лізі.
3 січня 2023 14:05