Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Друга ліга, 3-й тур. Чергова невдача «Реал Фарми»

Сьогодні грою в Одесі розпочався третій тур Другої ліги. Місцева «Реал Фарма» у групі А приймала «Вільхівці». До цього туру 13 матчів поспіль не могла виграти «Реал Фарма» ще з минулої осені. Минулий тур став знаковим для клубу із Закарпатської області – завдяки голу капітана команди Глаголи вдалося перемогти «Рух-2» (1:0). Це були перший гол і перша перемога команди у статусі клубу ПФЛ.

Вже у дебюті протистояння господарі поля пропустили. Після передачі Глаголи з кута штрафної потужно пробив Даніель Баник – 0:1. Помилився у цьому епізоді Друі. На останній хвилині першої половини зустрічі господарі збільшили свою перевагу. Цього разу Баник віддав, а Глагола пробив у дальній кут – 0:2. Також відзначимо рівень газону на стадіоні «Іван». На такому газоні можна хіба що пасти худобу, а не грати у футбол.

На початку другого тайму міг повернути інтригу в матч Барсуков, але він не реалізував пенальті. І ось гості відзначилися ще. Довів рахунок до розгромного Тилінський – 0:3. Крапку в матчі поставив Клочан – 0:4.