Друга ліга, 22-й тур. ЮКСА захоплює лідерство

У стартовому матчі туру «Рух-2» у Винниках приймав «Локомотив». Обидві команди в 2024 року ще не перемагали. Як виявилося, перервати цю серію їм не вдалося.

Вже у дебюті протистояння Теслюк потужним ударом у верхній кут відкрив рахунок – 1:0. Проте, у середині першої половини зустрічі захисники не встежили за Кратовим і він з декілької метрів переправив м'яч у сітку – 1:1. Відразу після перерви Музичук після шикарної передачі Непейпієва забив у порожні ворота – 2:1. Втримати перемогу господарі не змогли. Богдан Мордас своїм результативним ударом приніс киянам надважливу нічию – 2:2.

У центральному матчі туру «Звягель» приймав ЮКСА. Команди мали по 44 залікові пункти і ділили перше та друге місце. Протистояння завершилося перемогою гостей – 2:0. За команду Миколи Цимбала забили Ховайко та Демиденко. Таким чином, ЮКСА стає одноосібним лідером.

На арені «Лівий берег» третя команда чемпіонату «Дружба» приймала «Чайку», яка відставала всього на три очки. Ця гра завершилася внічию 1:1. Таким чином, підопічні Чирикала вперше у 2024 році втратили очки. За «Дружбу» забив Порохня, а у складі «Чайки» відзначився Семенець.

У Дублянах «Карпати-2» та «Нива» голів не забивали. Вінницький колектив майже весь другий тайм грав у меншості.