ТОП-5 подій 16-го туру Другої ліги

До вашої уваги все найцікавіше навколо чергового туру в Другій лізі.

Локо – незручний для ЮКСА

У кожної команди є свій незручний суперник. Для ЮКСА ним, без перебільшення, відтепер стає столичний Локомотив. У першому турі підопічні Миколи Цимбала не зуміли обіграти земляків (0:0), і в матчі другого кола також недорахувалися очок (1:1). Причому тарасівці втратили перемогу перед самим фінальним свистком – на 90+6-й хвилині після удару «джокера» Богдана Козія. ПІсля матчу команди ще й звинуватили одна одну у відвертих грубощах і провокаціях. Але в підсумку порозумілися і зарили сокиру війни.

Хет-трик Семенця

Чайка продовжує радувати своїх прихильників переможними результатами, а її гравці – індивідуальними досягненнями. Три хет-трики за 15 матчів – це шикарний, якщо не фантастичний результат. У другому турі тричі відзначився його одноклубники Микола Вечурко (Карпати-2 – 4:0) та у 11-му – Віталій Дубілей (Васт – 5:1) і в минулому, 16-му – Богдан Семенець (Кремінь-2 – 5:0).

До зимового антракту – три тури. Хто ще в складі пристоличної команди не оформлював «трюк з капелюхом»?

Домашні невдачі Кудрівки

Кажуть, рідні стіни допомагають. Проте футболісти з Кудрівки навряд чи погодяться з цим відомим висловлюванням, оскільки в третьому поспіль домашньому поєдинку ніяк не можуть зачепитися за очки. Підопічні Сергія Даценка почергово програли Звягелю (0:4), Руху-2 (0:1) і Скалі 1911 (1:2). У 18-му турі приймуть Ниву і на цьому закриють футбольний сезон-2023 на Чернігівщині.

А ось чи вдало – побачимо.

Ндукве продовжує колекціонувати голи

Якщо запитаєте, чи забив Денис Ндукве у грі з Нивою (4:1), відповідаємо: так, на 76-й хвилині з 11-метрової позначки. Наразі в активі найкращого стрільця Другої ліги – 14 голів. А його забивна серія триває вже три матчі (чотири м'ячі). Чекаємо на продовження.

Тривала смуга невдач кременчужан

Невтішним виступом Кременя-2 вже нікого не здивуєш. У команди головний тренер змінився, а результати залишились незмінними – останній рядок у турнірній таблиці і всього два очки в активі. Востаннє кременчужани вигравали ще у вересні минулого року – у Рубікона з рахунком 3:0. З тих пір минуло 30 матчів – жодної перемоги. Невтішна серія триває.

8 листопада 2023 13:20