Друга ліга, 10-й тур. Конкуренти не відпускають «Дружбу»

«Футбольний клуб»

У неділю ЮКСА та «Звягель» здобули свої чергові перемоги та не відпустили лідируючу «Дружбу» у відрив.

Трьома матчами у неділю завершився десятий тур Другої ліги. Номінально центральний матч туру відбувся у Дублянах, де п’ята команда приймала четверту: «Карпати-2» - «Звягель». Гості активно розпочали гру і вже на дев’ятій хвилині відкрили рахунок – відзначився Денис Ндукве. На 62-й хвилині гості зняли всі питання про переможця. Артур Ващишин з меж карного майданчика пробив у ближній кут – 2:0.

У інших матчах дня «Скала-1911» у домашньому поєдинку здолала «Чайку» (2:1). Переможний м’яч на 86-й хвилині забив 19-річний Ценя Мазур, для якого це перший гол у першості. А ось «рух-2» поступився ЮКСА, котра гарантувала собі друге місце за підсумками туру.

В суботу в Другій лізі розпочався черговий тур – відбулися чотири матчі. Знову перемогла «Дружба». В Кагарлику команда з Мирівки більш ніж впевнено здолала «Металург-2» – 9:1. Відзначимо новачка «Дружби» Данила Янюка, який вийшов на поле по перерві і впродовж трьох хвилин оформив дубль. Перемога зміцнила лідерство «Дружби» в турнірній таблиці Другої ліги.

Друга ліга, 10-й тур

30 вересня

КУДРІВКА – РЕАЛ ФАРМА – 3:1
Скепський (26), Гармаш (36), Волошин (43) ‒ Барсуков (80, з пенальті).
Вилучення: Пластун (К, 80).

КРЕМІНЬ-2 – ВАСТ – 1:1
Стецюк (57) – Кербаль (26).
Вилучення: Кербаль (В, 72).

ДРУЖБА – МЕТАЛУРГ-2 – 9:1
Головко (11), Бандурін (31), Доронін (35, 78), Янюк (54, 57), Замуренко (64, з пенальті), Сомов (88), Захаревич (90) – Толок (75).
На 17-й хвилині Сомов (Д) не реалізував пенальті (повз ворота).

НИВА – ЛОКОМОТИВ – 2:1
Загорулько (43), Швець (56) – Тітаренко (10).