Друга ліга, 28-й тур. Фаворити очків не втрачали

«Футбольний клуб»

У стартовому матчі неділі «Рух-2» приймав «Звягель». До 75-й хвилині господарі перемагали, але у меншості вони не змогли втримати навіть нічию.

Перемогу підопічним Вірта на п’ятій компенсованій хвилині приніс Назар Гаврилюк. Таким чином, «Звягель» залишається у боротьбі за чемпіонство.

У Львові у результативному матчі «Карпати-2» переграли «Локомотив» (3:2). За одинадцять хвилин дублем відзначився 17-річний Матвій Буренко, який у неділю дебютував на професіональному рівні. Таким чином, перша з березня поразка «Локомотива».

Що стосується суботніх зустрічей, то сенсацій не сталося, «Дружба», «Чайка» і ЮКСА перемогли своїх суперників і продовжують боротьбу за вихід в Першу лігу. Дебют Юрія Бакалова у якості тренера «Тростянця» вийшов невдалим. Колектив із Сумської області поступився «Чайці» (0:2). За гостей дублем відзначився Владислав Клименко.

Жодних проблем не було у «Дружби» проти «Кудрівки». Підопічні Чирикала забезпечили собі комфортну перевагу ще до перерви і у підсумку перемогли з рахунком 3:0.