Сьогодні 23 червня 2026 р.

Ковалець залишає посаду головного тренера «Металурга»

«Металург» та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін, повідомила прес-служба запорізького клубу.

«У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату. Тому спільно з керівництвом клубу ми прийняли рішення припинити співпрацю за угодою сторін.

Хочу подякувати вболівальникам із Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані.

Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу. Для «Металурга» зараз настав момент, коли важливо зробити крок назад, щоб у майбутньому зробити два впевнені кроки вперед.

Також хочу привітати команду U-19 із перемогою в Регіональній лізі. Багато з цих хлопців тренувалися з основною командою, і саме за ними майбутнє запорізького футболу», – зазначив Ковалець.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону «Металург» посів останнє місце в Першій лізі й нову кампанію розпочне в третьому за силою українському дивізіоні.

23 червня 2026 17:16







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТОП-10 голів Другої ліги за перше півріччя сезону-2025/26

 

03 лютого 2026 08:30

Нива Бузова – чемпіон Другої ліги-2022/23. Шлях до тріумфу

 

29 травня 2023 08:00

Вторая лига. Суперфинал. Металл – Подолье 1:0. Обзор матча

 

16 червня 2021 20:43