Ковалець залишає посаду головного тренера «Металурга»
«Металург» та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін, повідомила прес-служба запорізького клубу.
«У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату. Тому спільно з керівництвом клубу ми прийняли рішення припинити співпрацю за угодою сторін.
Хочу подякувати вболівальникам із Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані.
Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу. Для «Металурга» зараз настав момент, коли важливо зробити крок назад, щоб у майбутньому зробити два впевнені кроки вперед.
Також хочу привітати команду U-19 із перемогою в Регіональній лізі. Багато з цих хлопців тренувалися з основною командою, і саме за ними майбутнє запорізького футболу», – зазначив Ковалець.
Нагадаємо, за підсумками минулого сезону «Металург» посів останнє місце в Першій лізі й нову кампанію розпочне в третьому за силою українському дивізіоні.
23 червня 2026 17:16