Сьогодні 15 травня 2025 р.

Семотюк змінив «Кривбас» на «Пробій»

Відтепер кольори одного з лідерів Другої ліги НК «Пробій» захищатиме півзахисник з досвідом в елітному дивізіоні українського футболу Владислав Семотюк, повідомляє клубна прес-служба.

До складу «пробійців» 24-річний футболіст перейшов у статусі вільного агента. Півзахисник гратиме під 71 ігровим номером.

Довідка
Владислав Семотюк свій футбольний шлях розпочинав у СДЮСШОР «Прикарпаття», а згодом продовжив навчання в «Олімпійському коледжі ім. Піддубного» у Києві. Після завершення коледжу повернувся до Івано-Франківська, де поповнив ряди «Ніки» U-19. За півсезону у складі «Ніки» Владислав яскраво проявив себе (3 голи у 9 матчах) та уклав свій перший професіональний контракт з представником УПЛ «Сталь» з Кам’янського де виступав у юнацькій та молодіжній командах.

У 2018-му півзахисник приймає новий виклик і підписує контракт зі столичним «Арсеналом». Саме у складі «канонірів» гравець дебютував у дорослому футболі – 26 вересня виходить у кубковому матчі проти «Черкащини» (2:3) і відзначається дебютним м’ячем! Далі більше – за кілька днів, 30 вересня, дебютує і в еліті українського футболу, вийшовши у старті киян на дербі проти «Динамо» (0:1).

Після банкрутства столичного клубу футболіст приєднується до франківського «Прикарпаття» і за три сезони у «зелено-жовтій» футболці стає лідером команди, відігравши 75 матчів, в яких відзначився чотири рази у воротах суперників. Успіхи у рідному клубі не залишились поза увагою представників УПЛ і сезон-2022/23 розпочинає у криворізькому «Кривбасі». На жаль, тренерський штаб Юрія Вернидуба не бачив у складі молодого півзахисника, тож далі на Владислава очікували нетривалі орендні періоди у складі «Минаю» та львівського «Руху».

Ігрова кар’єра:
2013-17: «ОК ім. Піддубного» Київ
2017: «Ніка» U-19 Івано-Франківськ
2018: «Сталь» Кам’янське
2018-19: «Арсенал» Київ
2019-22: «Прикарпаття» Івано-Франківськ
2022-23: «Кривбас» Кривий Ріг
2024: ФК «Минай» / «Рух» Львів
З березня 2025-го – гравець НК «Пробій»

17 березня 2025 19:11







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нива Бузова – чемпіон Другої ліги-2022/23. Шлях до тріумфу

 

29 травня 2023 08:00

Вторая лига. Суперфинал. Металл – Подолье 1:0. Обзор матча

 

16 червня 2021 20:43

Николаев-2 прервал 18-матчевую беспроигрышную серию Металлиста-1925

 

12 листопада 2017 22:18