Сьогодні 25 березня 2026 р.

Три нових тренери, миролюбний «Чорноморець-2». ТОП-5 подій 22-го туру Другої ліги

З Палапою на чолі. Попри невтішні новини, що надходили з Полтавщини, Гірник-Спорт усе ж вийшов на старт. Правда, від команди осіннього зразка майже нічого не залишилось. Горішніплавнівці, яких очолив маловідомий фахівець Дмитро Палапа, ледве назбирали склад на гру з Чайкою (0:5). Для розуміння: в запасі залишався лише один польовий гравець.

Чорна смуга одеситів. Новий ігровий день – новий антирекорд Реал-Фарми. «Фармацевти», розгромно поступившись Поліссю-2 (0:6), зазнали восьмої поразки поспіль. Загальна ж безвиграшна серія просто шокує – 26 матчів (=4-22).

Поліський рекорд. Більше п'яти м'ячів у гостях Полісся-2 не забивало, а найбільшу звитягу поза рідними стінами здобуло в 13-му турі над Лісним (5:1), який, як відомо, пізніше знявся зі змагань. Своє ж досягнення житомиряни перекроїли з поновленням сезону – забили шість голів без відповіді в Одесі у ворота Реал-Фарми.

Парад прем'єр. Перший весняний тур подарував нові тренерські дебюти. Прем'єру зі своїми новими командами відіграли Олександр Степанов (Скала 1911), Дмитро Палапа (Гірник-Спорт) і Денис Колчін (Чорноморець-2). Проте жодному з них не вдалося стартувати переможно.

Миролюбні «моряки». Чорноморець-2, який взимку очолив Денис Колчін, – наймиролюбніша команда ліги. Дев'яту нічию в сезоні одесити скатали з Лівим Берегом-2 (1:1). У це, звичайно, важко повірити, але одразу шість паритетів «моряків» – у восьми останніх зустрічах.

24 березня 2026 23:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТОП-10 голів Другої ліги за перше півріччя сезону-2025/26

 

03 лютого 2026 08:30

Нива Бузова – чемпіон Другої ліги-2022/23. Шлях до тріумфу

 

29 травня 2023 08:00

Вторая лига. Суперфинал. Металл – Подолье 1:0. Обзор матча

 

16 червня 2021 20:43