Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Металург»: на вихід шість футболістів

Прес-служба «Металурга» повідомила про припинення співпрацю одразу із шістьма виконавцями. Команду Сергія Ковальця залишають Сулейман Сейтхалілов, Андрій Савицький, Данило Кириченко, Михайло Рудавський, Данило Ізотов і Радіон Лісняк.

«Дякуємо гравцям за професійну дисципліну та бажаємо успіхів у наступних етапах кар’єри», – йдеться у клубному повідомленні.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону «Металург» посів останнє місце в Першій лізі й нову кампанію розпочне в третьому за силою українському дивізіоні.

22 червня 2026 13:52







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТОП-10 голів Другої ліги за перше півріччя сезону-2025/26

 

03 лютого 2026 08:30

Нива Бузова – чемпіон Другої ліги-2022/23. Шлях до тріумфу

 

29 травня 2023 08:00

Вторая лига. Суперфинал. Металл – Подолье 1:0. Обзор матча

 

16 червня 2021 20:43