«Металург»: на вихід шість футболістів
Прес-служба «Металурга» повідомила про припинення співпрацю одразу із шістьма виконавцями. Команду Сергія Ковальця залишають Сулейман Сейтхалілов, Андрій Савицький, Данило Кириченко, Михайло Рудавський, Данило Ізотов і Радіон Лісняк.
«Дякуємо гравцям за професійну дисципліну та бажаємо успіхів у наступних етапах кар’єри», – йдеться у клубному повідомленні.
Нагадаємо, за підсумками минулого сезону «Металург» посів останнє місце в Першій лізі й нову кампанію розпочне в третьому за силою українському дивізіоні.
22 червня 2026 13:52