Сьогодні 10 травня 2026 р.

Друга ліга, 31-й тур. Анонс матчів неділі

У неділю пройдуть всі матчі чергового туру в Другій лізі.

ГРУПА А

АТЛЕТ (Київ) – НИВА (Вінниця)
10 травня. 12:45. Стадіон «Лівий Берег». Київська область
Арбітр:
Владислав Грицай (Київська область)
Дискваліфіковані: немає – Рябий

У Київській області зустрінуться суперники, які ведуть боротьбу за збереження місць у верхній частині турнірної таблиці. Господарі наразі посідають п'яту сходинку та мають у своєму складі найкращого бомбардира Групи А Ростислава Бабича, який відзначився 15 голами. Нива випереджає киян на два очки і посідає третє місце, причому лідер вінничан Артур Загорулько після минулого туру наздогнав групу переслідувачів у бомбардирських перегонах.

У попередньому турі Атлет поступився Самбору-Ниві-2 (1:3), тоді як Нива розділила очки зі Скалою 1911 (1:1). Вінницький колектив змушений буде грати без дискваліфікованого захисника Івана Рябого, намагаючись перервати серію без перемог у очних зустрічах з киянами в поточному сезоні.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

Нива (Вінниця) – Атлет (Київ) – 1:2
Голи:
Петрик (90+3) – Пресич (2), Бабич (30).

Атлет (Київ) – Нива (Вінниця) – 1:1
Голи:
Бабич (11) – Лотоцький (82).

ФК УЖГОРОД – ПОЛІССЯ-2 (Житомир)
10 травня. 14:00. «Авангард» Ужгород
Арбітр:
Андрій Шевчук (Волинська область)
Дискваліфіковані: немає – немає

В Ужгороді зустрінуться команди, що наразі вирішують різні турнірні завдання. Господарі посідають шосту сходинку та прагнуть покращити статистику після мінімальної поразки від лідера, Куликова-Білки (0:1), у минулому турі.

Полісся-2 перебуває на другому місці й володіє статусом найбільш результативної команди Групи А, маючи в активі 62 забиті м'ячі, в попередній ігровій день житомирянам було зараховано технічну перемогу в матчі проти ФК Лісне. Обидва колективи підходять до очного поєдинку без дискваліфікованих гравців, а ужгородці намагатимуться вперше в сезоні відібрати очки у житомирського дубля.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

Полісся-2 (Житомир) – ФК Ужгород – 2:1
Голи:
Авраменко (7), Іванов (65) – Шух (35).

ФК Ужгород – Полісся-2 (Житомир) – 0:3
Голи:
Іванов (36), Раско (82), Романчук (90+2).

БУКОВИНА-2 (Чернівці) – РЕАЛ ФАРМА (Одеса)
10 травня. 14:30. «ім. Лева Броварського» м. Самбір
Арбітр:
Богдан Лепак (Львів)
Дискваліфіковані: немає – немає

У цьому матчі зустрінуться команди з нижньої частини турнірної таблиці, які прагнуть покращити свої статистичні показники наприкінці сезону. Буковина-2 посідає десяте місце й повертається до ігор після паузи в минулому турі, маючи в активі шість перемог. Реал Фарма замикає таблицю Групи А і наразі має найбільшу кількість пропущених м'ячів у дивізіоні (91 гол), а у своєму останньому поєдинку одесити поступилися СК Вільхівці з рахунком 1:5. Тільки ця команда ще не має перемог у сезоні 2025/26.

Обидва колективи підходять до зустрічі без дискваліфікованих гравців, і чернівчани намагатимуться повторити успіх першого кола, коли їм вдалося здобути впевнену перемогу над одеським клубом.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

Буковина-2 (Чернівці) – Реал Фарма (Одеса) – 2:0
Голи:
Дубовик (31), Дашковець (57).

Реал Фарма (Одеса) – Буковина-2 (Чернівці) – 2:2
Голи:
Фабер (7), Славинський (71) – Князєв (11, з пенальті), Савін (77).

СК ВІЛЬХІВЦІ – КУЛИКІВ-БІЛКА
10 травня. 15:30. «Вільхівці-Арена-Парк». с. Вільхівці
Арбітр:
Ігор Садковський (Тернопільська область)
Дискваліфіковані: немає – немає

У Вільхівцях місцевий колектив прийматиме лідера Групи А, який демонструє найбільш надійну гру в обороні, пропустивши лише 16 м'ячів у 27 поєдинках. Господарі наразі посідають восьму сходинку і підходять до зустрічі у доброму гуморі після розгромної перемоги над Реал Фармою (5:1) у своєму минулому турі – в матчі, зіграному раніше за інші в турі, що дало паузу.

Куликів-Білка у минулому турі мінімально здолала ФК Ужгород (1:0), зміцнивши своє турнірне становище та зберігши чотириочковий відрив від найближчого переслідувача. Обидва колективи підходять до поєдинку без кадрових втрат через дискваліфікації, а СК Вільхівці спробує вперше в сезоні зачепитися за очки у протистоянні з фаворитом.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

СК Вільхівці – ФК Куликів-Білка – 1:2
Голи:
Шестаков (64) – Панасюк (8), Шарабура (28).

ФК Куликів-Білка – СК Вільхівці – 1:0
Гол:
Кос (77).

САМБІР-НИВА-2 цього туру відпочиває через зняття ФК ЛІСНЕ зі змагань, а СКАЛА 1911 (Стрий) – через непарну кількість команд.


ГРУПА Б

ЧОРНОМОРЕЦЬ-2 (Одеса) – ЛОКОМОТИВ (Київ)
10 травня. 11:30. СОК «Люстдорф». м. Одеса
Арбітр:
Максим Поліщук (Кривий Ріг)
Дискваліфіковані: немає – немає

В Одесі зустрінуться команди з різних полюсів турнірної таблиці Групи Б. Господарі наразі посідають восьме місце та є найбільш миролюбним колективом дивізіону, маючи в активі 9 нічийних результатів, хоча в минулому турі вони поступилися Колос-2 (0:4).

Локомотив очолює чемпіонат і володіє найнадійнішою обороною в групі, пропустивши лише 16 м'ячів, а в попередній ігровий день кияни впевнено переграли Лівий Берег-2 (3:0). Обидва колективи підходять до поєдинку без дискваліфікованих гравців, при цьому одесити намагатимуться набрати перші очки у протистояннях з лідером у поточному сезоні.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

Локомотив (Київ) – Чорноморець-2 (Одеса) – 2:0
Голи:
Савчук (51), Мельниченко (90).

Чорноморець-2 (Одеса) – Локомотив (Київ) – –:+

ПЕНУЕЛ (Кривий Ріг) – ДІНАЗ (Вишгород)
10 травня. 12:00. Стадіон ім. О. Поворознюка. с. Володимирівка
Арбітр:
Олег Ольховський (Луганськ)
Дискваліфіковані: Череватий – немає

У Володимирівці зустрінуться сусіди по турнірній таблиці, які прагнуть покращити своє становище в нижній частині списку. Пенуел посідає десяте місце й повертається до ігрового ритму після паузи в минулому турі, тоді як Діназ перебуває на дев'ятій сходинці, маючи в активі впевнену перемогу над Гірником-Спорт (4:0) у попередньому поєдинку. Загалом у команди легендарного Головка намітилася приємна безпрограшна серія.

Вишгородці демонструють вищу результативність у сезоні, проте Пенуел відомий своєю непоступливістю, що підтверджують дві результативні нічиї в очних зустрічах поточного чемпіонату. Господарі змушені будуть обійтися без дискваліфікованого захисника Гліба Череватого, намагаючись стримати атакувальний потенціал гостей, що активізувався наприкінці сезону.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

Діназ (Вишгород) – Пенуел (Кривий Ріг) – 2:2
Голи:
Рудницький (9, 75, з пенальті) – Байрук (27), Полтавець (89).

Пенуел (Кривий Ріг) – Діназ (Вишгород) – 2:2
Голи:
Матко (66), Зайцев (66, автогол) – Сорока (1), Смітюх (14).

ГІРНИК-СПОРТ (Горішні Плавні) – КОЛОС-2 (Ковалівка)
10 травня. 13:15. СК «Юність». Горішні Плавні
Арбітр:
Микита Коновалов (Київ)
Дискваліфіковані: немає – немає

У Горішніх Плавнях зустрінуться команди, які наразі розв'язують різні турнірні завдання. Господарі замикають таблицю Групи Б і прагнуть відновити позитивну динаміку після поразки від Діназу (0:4) у попередньому турі. Колос-2 посідає другу сходинку, веде активну боротьбу за лідерство і підходить до матчу в статусі фаворита після впевненої перемоги над Чорноморцем-2 (4:0).

Ковалівці демонструють високу результативність, забивши 54 м'ячі в сезоні, тоді як Гірник-Спорт намагатиметься на власному полі нав’язати боротьбу одному з претендентів на чемпіонство. Обидва колективи підходять до зустрічі без кадрових втрат через дискваліфікації, оскільки півзахисник господарів Злат Златьєв уже відбув термін свого відсторонення.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Колос-2 (Ковалівка) – 1:1
Голи:
Златьєв (42) – Шевчук (57).

Колос-2 (Ковалівка) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 8:1
Голи:
Старгородський (1), Любко (19, 70), Колесник (32), Василець (63), Хруль (72), Ластовка (77, 86) – Козак (35, з пенальті).

РЕБЕЛ (Київ) – ОЛЕКСАНДРІЯ-2
10 травня. 13:45. НТК «ім. В. Баннікова». м. Київ
Арбітр:
Олег Кузик (Львів)
Дискваліфіковані: немає – немає

У столиці зустрінуться сусіди по турнірній таблиці, які ведуть боротьбу за місце у першій п'ятірці Групи Б. Наразі Олександрія-2 та Ребел мають рівну кількість очок (по 44), проте гості випереджають киян за додатковими показниками, посідаючи четверту сходинку.

У минулому турі обидва колективи продемонстрували різні результати: Ребел здобув вольову перемогу над Тростянцем (2:1), тоді як олександрійці поступилися Чайці з рахунком 1:2. Обидві команди підходять до очного протистояння без дискваліфікованих гравців, а історія зустрічей цього сезону свідчить про безкомпромісну боротьбу, оскільки суперники обмінялися гостьовими перемогами.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

Ребел (Київ) – ФК Олександрія-2 – 0:1
Гол:
Шаповалов (21).

ФК Олександрія-2 – Ребел (Київ) – 1:2
Голи:
Хан (24) – Дебелко (65), Клименко (73).

ЛІВИЙ БЕРЕГ-2 (Київ) – ФК ТРОСТЯНЕЦЬ
10 травня. 15:00. Стадіон «Лівий Берег». Київська область
Арбітр:
Андрій Воєвода (Дніпро)
Дискваліфіковані: немає – немає

На Київщині зустрінуться сусіди по турнірній таблиці, яких розділяє лише одне очко. Лівий Берег-2 посідає сьому сходинку і прагне реабілітуватися після поразки від лідера чемпіонату, Локомотива (0:3), у минулому турі. ФК Тростянець перебуває на шостому місці та має у своєму складі одного з найкращих бомбардирів групи Максима Чеглова, проте в попередній ігровій день команда поступилася Ребелу з рахунком 1:2.

Обидва колективи підходять до очного поєдинку без дискваліфікованих гравців, а історія протистоянь у поточному сезоні поки не визначила переможця, оскільки обидві зустрічі завершилися внічию.

Інші матчі між суперниками в поточному чемпіонаті:

Лівий Берег-2 (Київ) – ФК Тростянець – 0:0

ФК Тростянець – Лівий Берег-2 (Київ) – 2:2
Голи:
Хуссін (29),  Близнюк (52) – Тіщенко (38), Пасічний (60).

ЧАЙКА (Петропавлівська Борщагівка) пропускає цей тур через непарну кількість команд.

10 травня 2026 10:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТОП-10 голів Другої ліги за перше півріччя сезону-2025/26

 

03 лютого 2026 08:30

Нива Бузова – чемпіон Другої ліги-2022/23. Шлях до тріумфу

 

29 травня 2023 08:00

Вторая лига. Суперфинал. Металл – Подолье 1:0. Обзор матча

 

16 червня 2021 20:43