Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Україна – Аргентина 0:2. Олімпіада-2024. «Синьо-жовті» прощаються з Іграми

У вівторок, 30 липня олімпійська збірна України в межах літніх Ігор-2024 провела свій третій поєдинок.

Синьо-жовті в попередніх матчах поступилися Іраку (1:2) та вирвали перемогу над Марокко (2:1). Перед заключним туром усі чотири команди в групі В набрали по три очки. Тож доля збірної України вирішувалася в сьогоднішньому протистоянні з Аргентиною в Ліоні.

Стартові хвилини залишилися за представниками Південної Америки, зокрема Альварес небезпечно пробив над дев’яткою. Українці відповіли ударом Батагова з передачі Криськіва зі штрафного – суперники заблокували.

Надалі гра заспокоїлася, але перед самою перервою команди пішли вперед. В Аргентини поруч із ближнім кутом пробив Альварес, а Гонду перехопив м’яч після невдалої дії Фесюна, обігрався з партнером, але дуель нашому кіперу програв. Українці відповіли класними атаками, коли в останній момент накривали удари Михайленка та Криськіва, також здалеку перевірив кіпера Рубчинський.

Зважаючи на події в паралельному матчі, нашу команду влаштовувала лише перемога. Проте на 47-й хвилині рахунок відкрили аргентинці – Альмада потужним ударом із півкола не залишив шансів Фесюну. Надалі підопічні Хав’єра Маскерано зосередилися на утриманні результату, попутно сподіваючись на контратаки.

Українці створили свій момент аж на 68-й хвилині – Криськів здалеку перевірив Руллі. Затим упустив шанс Краснопір, який після класного закидання Федора пробив у суперника, також Отаменді заблокував спробу Очеретька.

А в компенсований час м’яч удруге побував у наших ворота – Етчеверрі вдало зіграв на добиванні. Українці відповіли ударами Велетня й Очеретька, але відіграти бодай гол не зуміли. Поразка від аргентинців означає, що команда Руслана Ротаня посіла третє місце в групі й завершила олімпійський турнір.