Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Марокканці розтрощили єгиптян у матчі за бронзу Олімпіади

Збірна Марокко у матчі за третє місце на Олімпійських іграх-2024 розгромила Єгипет із рахунком 6:0. Марокканці відкрили рахунок на 23 хвилині зусиллями Абде Еззальзулі, а за дві хвилини Суф'ян Рахімі подвоїв перевагу в рахунку.

Потім на 51 хвилині Білал Ель-Ханнус забив третій м'яч у ворота суперника, а Рахімі, Акрам Накаш та Ашраф Хакімі довели рахунок до розгромного.

Таким чином, марокканці здобули бронзові нагороди Олімпійських ігор-2024. Для них це перша олімпійська нагорода на ОІ, де вперше вони взяли участь у 1964 році.

ЄГИПЕТ U-23 – МАРОККО U-23 – 0:6
Еззальзулі (23), Рахімі (26, 64), Ель-Ханнус (51), Накаш (73), Хакімі (87).
Єгипет: Ала, Ель Дебес (Атеф, 46), Абдельмагід, Тарек, Шехата (Хамді, 86), Ель-Ненні, Сабер (Камаль, 56), Кока, Адель, Зізо (Саад, 12), Фейсал (Мажар, 86).
Марокко: Мунір, Ель-Уаді, Букамір, Накаш (Тахіф, 81), Хакімі, Таргаллін (Кехта, 63), Ель-Ханнус (Маууб, 78), Річардсон (Бен-Сігер, 77), Еззальзулі (Бучаарі, 78), Ахомаш, Рахімі.

8 серпня 2024 20:25