Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

OІ-2024. Матч Аргентина – Марокко дограли через дві години, а нічию скасували

Перший день олімпійського футбольного турніру відзначився скандалом. Матч суперників України по групі В – Аргентини та Марокко – наче завершився з рахунком 2:2, причому аргентинці пішли від поразки лише на 90+16 хвилині!

Однак після цього почалися заворушення на трибунах, гравців обох команд почали закидати пляшками, стаканчиками та фаєрами. Гравці покинули поле, не чекаючи фінального свистка.

А через 2 години стало відомо, що зустріч все ж не завершено. Забитий м'яч скасували через офсайд, який чітко видно після перегляду VAR.

У результаті було вирішено дограти три хвилини. Команди о 20:00 вийшли на поле, зіграли три хвилини, відзначились двома фолами та завершили зустріч.

У підсумку збірна Аргентини програла стартовий матч з рахунком 1:2.