Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Батагов: «Коли в нас був м’яч, весь стадіон свистів. Але це навпаки заводить»

Захисник олімпійської збірної України Арсеній Батагов прокоментував в ефірі Youtube-каналe «вЗбірна» перемогу над Марокко (2:1) у 2-му турі групового етапу Олімпіади-2024.

– Ви почали у два центральні захисники. Змінили Таловєрова на Салюка, він був твоїм партнером. Як взаєморозуміння? Мені здалося, що ви достатньо впевнено почали.
– Можу сказати, що я що з Таловєровим, що з Салюком багато грав у парі. Раніше в молодіжній збірній грав з Таловєровим, а потім у новому циклі молодіжної збірної грав з Салюком всі ігри, ми зіграли з ним п’ять офіційних матчів, тому зіграність на хорошому рівні. Я вважаю, що ми дуже непогано грали.

Другий тайм марокканці дуже активно почали, створювали момент за моментом. Але ви дуже самовіддано діяли – ви просто, мені здається, були готові лягти кістьми. Яка була установка після першого тайму, що сказав тренер?
– Такі ігри тільки так і виграються, я вважаю. Треба було перейти через себе та віддаватися повністю на футбольному полі.

Наскільки впливало те, що марокканці на трибунах дуже шуміли? Чи, можливо, навпаки – після порожніх стадіонів УПЛ це надихало?
— Єдине, що було важко – те, що ми не чули один одного, було важко підказувати. Коли в нас був м’яч, весь стадіон свистів, і ми не чули один одного. Але це навпаки заводить, і якась цікавість передається на такі ігри. Ви правильно сказали, в нас такого не буває в чемпіонаті України. Це було дуже цікаво, і добре, що такий результат вийшов.

– Наскільки пенальті змінив план, який був на другий тайм, який тренер вам давав?
– Звісно, ми хотіли забивати ще, але вони другий тайм почали досить непогано, трохи почали нас пресингувати один в один. У нас не виходило виходити з-під пресингу, і, можливо, цей момент накльовувався вже. Але я трохи не розумію того, що є правило в футболі про подвійне покарання. Такого не повинно бути. Якщо пенальті – це жовта картка, якщо фол останньої надії за штрафною – то це червона. Я вважаю, що такі правила в нас є. Але не знаю, нас вже дві гри поспіль рефері…