Сьогодні 15 вересня 2025 р.

УЄФА оголосив про перенесення фінального турніру Євро-2022 з футзалу серед жінок за участю збірної України

Фінальний турнір другого в історії чемпіонату Європи з футзалу серед жінок, участь у якому має взяти і збірна України, за рішенням УЄФА перенесено.

Офіційний сайт УЄФА повідомив, що фінальний турнір жіночого Євро-2022 з футзалу, який мав проходити з 25-го до 27 березня в Португалії, перенесено. Це рішення було ухвалено після консультацій і отримання згоди футбольної асоціації країни-господаря.

Участь у фінальному турнірі Євро-2022 має взяти і збірна України, яка в жовтні у Львові виграла свою групу основного раунду відбору. Суперником синьо-жовтих у півфіналі змагань став чинний чемпіон Європи – збірна Іспанії. В іншому матчі 1/2 фіналу повинні були зустрітися команди Португалії та Росії.

Однак через вторгнення російських військ до України ФІФА та УЄФА виключили збірні Росії та клуби країни-агресора з усіх змагань під своєю егідою. Таким чином, російська жіноча команда з футзалу у фінальному турнірі Євро-2022 вже не зіграє.

Свої подальші рішення щодо проведення фінальної частини Євро-2022 УЄФА повідомить пізніше.

11 березня 2022 22:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Суперкубок УЄФА. ПСЖ – Тоттенгем. Огляд матчу

 

14 серпня 2025 00:35

Жіночий ЄВРО-2025, фінал. Англія – Іспанія. Огляд матчу

 

27 липня 2025 22:25

КЧС-2025, фінал. Челсі – ПСЖ. Огляд матчу

 

14 липня 2025 01:01