Сьогодні 19 вересня 2024 р.

«Житлобуд-1» у першому матчі групового раунду Ліги чемпіонів поступився «Реалу»

У стартовому турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів-2021/22 харківський «Житлобуд-1» на власному полі поступився іспанському «Реалу».

Чемпіон України увійшов до числа 16 команд, які пробилися у прем’єрний груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд. У попередніх раундах «Житлобуд-1» здобув перемоги над болгарською «Софією» (5:1), словенським «Помур'єм» (4:1) та кіпрським «Аполлоном» (2:1, 3:1).

Сьогодні харків’янки на ОСК «Металіст» провели стартову зустріч у рамках групи В – проти «Реалу». Перший тайм пройшов за переваги гостей, хоча й українки завдали кількох невлучних ударів. На 34-й хвилині Наварро після подачі з правого флангу зуміла проштовхнути м’яч у ворота й відкрити рахунок. Наприкінці тайму хороший момент упустила дель Кастільо.

У другій половині зустрічі ситуація майже не змінилася. «Житлобуду-1» було важко дістатися чужих воріт, тоді як іспанки створили ще один гольовий шанс, який не використала Наварро. Наприкінці зустрічі Яман врятувала харків’янок після удару Меллер.

У підсумку «Житлобуд-1» поступився з рахунком 0:1 у дебютному поєдинку в груповому етапі Ліги чемпіонів серед жіночих команд.

ЖИТЛОБУД-1 (Україна) – РЕАЛ (Іспанія) – 0:1
Наварро (34).
Житлобуд-1: Яман, Алексанян, Апанащенко, Шматко, А.Вороніна (Басанська, 65), Петрик, Хаванська, Шевчук, Бойченко, Садикоглу (Г.Вороніна, 86), Овдійчук.
Реал: Родрігес, Гальвес, Андрес, Петер, Родрігес, Флорентіно, Сорноса, дель Кастільо (Меллер, 84), Гарсія (Корредера, 88), Наварро, Кармона (Роблес, 75).
Попередженя: Сорноса (21), Меллер (85), Родрігес (87).

6 жовтня 2021 22:03