Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Копа Америка. Аргентина – Канада 2:0. Історичний матч для Мессі

У ніч на 21 червня у США стартував Кубок Америки-2024.

Матчем відкриття стала зустріч між Аргентиною та Канадою. Команда Ліонеля Скалоні здобула впевнену перемогу з рахунком 2:0.

Обидва голи у матчі відбулися після перерви. На 49-й хвилині зустрічі відзначився Хуліан Альварес, а остаточний рахунок гри встановив Лаутаро Мартінес, який вийшов на заміну.

Матч став історичним для капітана аргентинської команди Ліонеля Мессі. У рамках Кубка Америки він з'явився на полі 35-й раз – це рекорд змагань за кількістю проведених поєдинків.

Крім цього, Мессі став першим аргентинцем, який зіграв на семи Кубках Америки.

У групі А сьогодні вночі відбудеться матч між Перу та Чилі. Бразилія вступить до івенту 25 червня грою з Коста-Рікою.

Нагадаємо, збірна Аргентини є 15-разовим переможцем Кубка Америки. Стільки ж перемог на турнірі в активі й у команди Уругваю. Вони ділять перше місце за цим показником.

Команда Аргентини є чинним переможцем Кубка Америки, завоювавши трофей 2021 року.