Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Збірна Південної Африки вийшла до півфіналу КАН-2023. Головний герой – воротар Вільямс

У суботу, 3 лютого, завершилася стадія 1/4 фіналу Кубка африканських націй-2023.

Останнього півфіналіста визначали збірні Кабо-Верде і Південної Африки. Основний час завершився з рахунком 0:0. Щоправда, Тавареш вже у доданий час міг принести Кабо-Верде перемогу, але влучив у поперечину. Героєм епізоду став і кіпер ПАР, який перевів м'яч у каркас воріт після гарматного удару. На старті екстра-таймі вже воротар Кабо-Верде двічі рятував свою команду, здійснивши два диво-сейви впродовж кількох секунд.

Упродовж додаткових 30-ти хвилин забитих м'ячів теж не було. Як наслідок, переможця вирішила серія пенальті. Її героєм став кіпер ПАР Ронвен Вільямс, який потягнув чотири (!) удари суперників. Підсумок серії – 2:1 на користь ПАР.

Південна Африка вперше з 2000 року зіграє у півфіналі КАН.

Відповідно, у 1/2 фіналу Кубка африканських націй-2023 зіграють: Нігерія – ПАР та Кот-д'Івуар – ДР Конго.

Півфінальні матчі КАН відбудуться 7 лютого. Фінал Кубка африканських націй запланований на неділю, 11 лютого. Матч за третє місце буде зіграний 10 числа.

4 лютого 2024 00:48