Сьогодні 21 січня 2026 р.

В останньому товариському поєдинку перед Євро-2026 збірна України з футзалу здолала Словенію

Сьогодні в місті Вргніка підопічні Олександра Косенка в межах підготовки до фінального турніру Євро-2026 із футзалу провели товариський поєдинок зі збірною Словенії. 

Він став заключним випробуванням для синьо-жовтих напередодні матчів європейської першості в Литві, Латвії та Словенії. За домовленістю сторін поєдинок пройшов у закритому форматі  без прямої трансляції. 

У підсумку збірна України перемогла словенців із рахунком 2:0. Голами у складі нашої команди відзначилися Даниіл Абакшин і Владислав Первєєв.

Словенія  Україна  0:2 (0:0)
Голи:
Абакшин (30), Первєєв (37).
Словенія: Печек, Бержелак, Турк, Джурич, Шубан, Л. Чоп, Кнезевич, Осредкар, Хозян, Буковец, Янеж, Трдін, Чех, Фідершек.
Україна: Савенко, Сухов, Бєлімов, Жук, Чернявський, Педяш, Первєєв, Фаренюк, Швед, Абакшин, Шотурма, Приходько, Корсун, Микитюк.

18 січня 2026 09:43







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

КАН-2025, фінал. Сенегал – Марокко. Огляд матчу

 

19 січня 2026 01:30

Усі голи жіночої збірної України в 2025 році

 

02 січня 2026 11:15

Міжконтинентальний кубок ФІФА, фінал. ПСЖ – Фламенго. Огляд матчу

 

18 грудня 2025 08:30